Grupo Misitio

Público·123 miembros

(Živý přenos<) Sparta Praha B Jihlava živě 24/09/2023

AC Sparta Praha B vs FC Vysocina Jihlava živý prenos. Skontrolujte, kde môžete hru sledovať naživo. Pripravované akcie. Varnsdorf. 13.08.2023. Varnsdorf.

AC Sparta Praha - FC Vysočina Jihlava 5:0 (2:0)Branky: 12., 19., 56., 65. a 77. Lafata. Rozhodčí: Berka - Pospíšil, Hájek. ŽK: Mareček, Sáček - Marek. Diváci: 7 111. SYNOT Hráči utkání: Lafata - Rakovan. Sestavy:Sparta: Bičík - Zahustel, Kováč, Costa, L. Krejčí - Konaté, Matějovský (46. Sáček), Dočkal (58. Juliš), Mareček, Jiráček (46. Fatai) - Lafata. Detail zápasu AC Sparta Praha - FC Vysočina JihlavaSparta nasadila v základní sestavě i stopera Kováče, pro kterého šlo o poslední utkání v kariéře. Šestatřicetiletý bývalý reprezentant navíc nastoupil s kapitánskou páskou. V brance Jihlavy zase dostal poprvé od února šanci Rakovan, který nahradil obvyklou jedničku Hanuše. Do první šance se dostal hostující Dvořák, když ale z dobré pozice zamířil jen do náruče brankáře Bičíka, přišly chvíle domácího kanonýra Lafaty. Ve 12. Bývalý hráč Jablonce a Českých Budějovic se navíc stal popáté v kariéře nejlepším střelcem ligy, což se rovněž dosud nikomu v historii samostatné ligy nepovedlo. Lafata obhájil loňské prvenství a navázal na ročníky 2010/11, 2011/12 a 2012/13. Ohlasy trenérů:Zdeněk Ščasný (trenér Sparty): Je potřeba pogratulovat Davidovi (Lafatovi) k tomu, co dokázal v sezoně, protože je to ojedinělá věc. 2023 na ČT sportStopáž20 minutLos MOL CupuLosování 3. kola domácího fotbalového poháru15. kola domácího fotbalového poháru13. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž106 minutIsland - ČeskoZkrácená repríza13. 2023 na ČT sportStopáž121 minutIsland - ČeskoKvalifikačníh utkání o postup na ME ve fotbalu 2024 hráčů do 21 let12. 2023 na ČT sportStopáž139 minutMaďarsko - ČeskoPřípravné utkání české fotbalové reprezentace10. 2023 na ČT2Video nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - AlbánieZkrácená repríza8. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž105 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza8. FC Vysočina Jihlava - AC Sparta Praha B - Fotbal | Česká televize130 minut Obsah díluFORTUNA: NÁRODNÍ LIGAVyrobeno 2021Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportFotbalVideo je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysílánímStopáž106 minutDalší dílFC Vysočina Jihlava - AC Sparta Praha BPřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílStopáž114 minutFC Silon Táborsko - FK PříbramFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA22. 9. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž102 minutFC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka BrnoZkrácená repríza16. 2023 na ČT sportStopáž123 minutFC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka BrnoFORTUNA: NÁRODNÍ LIGA15. minutě se prosadil hlavou po přímém kopu a v tabulce střelců se tak s 16 góly vyrovnal vedoucímu Ďurišovi z Plzně. O sedm minut už se Lafata v čele osamostatnil tečí Kováčovy střelyLafatovo představení pokračovalo i po přestávce. V 56. minutě završil hattrick, vzápětí skóroval z přímého kopu a v 77. minutě navíc ranou téměř od půlící čáry potrestal Rakovanovo vyběhnutí. Jako první v české lize si tak v jednom utkání připsal pět branek, dosavadním maximem byli góly čtyři. Sparta Praha B - Jihlava LIVE 24. 9. 2023 | Fotbal 9. 2023 live, livescore, poslední výsledky, zprávy a informace o týmu Jihlava a statistiky vzájemných zápasů Jihlava v Sparta Praha B! Fotbalové zpravodajství ...