top of page

Grupo Misitio

Público·121 miembros

((SPOR@@@)) Türkiye Belçika maç özeti 24 Eylül 2023

27 Ağu 2023 — Türkiye 3-1 Belçika (MAÇ SONUCU ÖZET) Filenin Sultanları çeyrek finalde! A Milli Kadın Voleybol Takımı'mız, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası son 16 ...

” diye cevap verdi. Hollandalı teknik adam, bundan sonra ne olur sorusuna ise, ”Biz mutluyuz, hedefimize ulaştık, Belçika’ya karşı karnemizin zayıf olduğunu biliyorduk, bunu değerlendirdik. 6 puan aldık. Belçika için bakacak olursak, iki maç kaybettiler ve biz onlara 6 puan fark attık. Gelecek ay Almanya ile oynayacağımız maç ise çok ilginç olacak. ” cevabını verdi. Kaleci Onur’un performansıyla ilgili olarak ise, ”Onur için önemli olan hata yaptığını bilmesi, ben onu tanıdığım kadarıyla kendisini eleştirmeyi biliyor. [CANLI HD=] Brezilya Türkiye maç özeti izle 22 Eylül 2023 24 2 gün önce — [CANLI HD=] Brezilya Türkiye maç özeti izle 22 Eylül 2023 24 Kas 2022 — 2022 FIFA Dünya Kupası G Grubu ilk maçında Brezilya, Sırbistan'ı 2-0 ... Zor oldu güzel oldu! Türkiye: 3 - Belçika: 2 / Golleri ve özeti - NationalTurk2012 Avrupa Futbol Şampiyonası A Grubu’nda Türkiye, İstanbul’da Belçika’yı 3-2 mağlup ederek gruptaki puanını 6’ya çıkardı. Stat: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Hakemler: Damir Skomina, Marko Stancin, Primoz Arhar (Slovenya Futbol Federasyonu) Türkiye: Onur 4, Sabri 5 (Dk. 73 Gökhan Gönül 4), Servet 5, Ömer Erdoğan 5, İsmail Köybaşı 6, Hamit 8, Selçuk İnan 5 (Dk. 45 Semih Şentürk 6), Mehmet Aurelio 6, Emre Belözoğlu 7, Arda Turan 8, Tuncay 5 (Dk. Çok iyi bir maç oynadık. İlk 25 dakikayı iyi oynadık. Daha sonra bazı şanssızlıklar yaşadık. Doğru yerde doğru markajları yapamadık. Devre arasında bazı şeyleri konuştuk, ikinci yarıda golleri bulduk, 1-1 ve hatta 2-2 olduğunda bile oyuncularımızın kazanmak için ortaya koyduğu mücadele iyiydi. ” dedi. Yan toplardaki hatalarla ilgili bir soruya ise, Hiddink, ”Tehlikeli pozisyonlar duran top ve kornerlerden geldi. Defansta eksiklerimiz var, onları çalışarak düzeltmeliyiz. ((TELEVIZYON<<<)) Azerbaycan Belçika maç özeti 9 Eylül 9 Eyl 2023 — Fransızca kamu yayıncısı RTFB, “Hedef çok yüksekti: Sarı Kaplanlar Türkiye'yi üzdü ama Avrupa Voleybol Şampiyonası çeyrek finali turunda elendi” ... Çok hırslıydık ve maçı kazanmak için çok çalıştık. ” diye cevap verdi. Türkiye’yi finallere kaç puan götürür, bunun hesabını yaptınız mı? şeklindeki bir soruya ise, Hiddink, önce esprili bir cevap vererek, 30 puan dedi. Daha azıda götürebilir dedi. Ancak ardından yaptığı açıklamada, ”Tabii ki bunlar espri. Ben bu tür hesaplar yapmıyorum. Birinciler çıkıyor, bir de en iyi ikinciler çıkıyor, bizim hedefimiz birinci olarak gruptan çıkmak. ” dedi. A Milli Takım’ın başarılı defans oyuncusu Servet çetin ise, defans hataları ve yenilen gollerle ilgili olarak sorulan soru ile Ömer Erdoğan ile uyumu üzerine sorulan soruya da şöyle cevap verdi: ”Ömer 30 yaşında olmasına rağmen ilk defa milli takıma geliyor. Servet’te ilk golde hata yaptı, ama geldi benden özür diledi. Bu hataları çalışarak ve konuşarak düzelteceğiz. ” yorumunu yaptı. İkinci yarıda Semih değişikliğinin takımı değiştirdiğiyle ilgili olarak yapılan yoruma ise Hiddink, ”Kadro ile ilgili konuştuğumuzda ilk 11’i konuşmuyorum, alternatifleri de düşünüyorum. Antrenmanlarda bunları konuştuk, geriye düştüğümüzde neler yapabiliriz bunları çalıştık. Panik ve telaş olmaması gerektiğinin üzerinde durduk. Yedek oyuncularımızı da değerlendiriyoruz. Değişiklikleri de bu yüzden yaptık. ” şeklinde cevap verdi. Leekens’in şanslı olduğunu söylemesi üzerine ise Hollandalı teknik adam, ”Ben Leekens gibi düşünmüyorum. Onlara iki şans verdik ve iki gol buldular. Bizim şanslı olduğumuzu söyleyemem. [[[özgür]]] Türkiye Belçika maç özeti izle 21 Nisan 2023 20 Nis 2023 — [özgür]]] Türkiye Belçika maç özeti izle 21 Nisan 2023 Belçika 2- 3 Fransa MAÇ ÖZETİ S Sport İZLE CNN TÜRK Konuk ekipte Michy Batshuayi maça ...

Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page